9 300 000 Kč

Číslo položky: 12951
Poslední dražitel: 13537

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Pivoňky
olej na kartonu, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:05:00
Číslo položky: 12907
Poslední dražitel: 13167

Pád
olej - asfalt - latex na kartonu, 81 x 60, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 2018, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:00:00
Číslo položky: 12842
Poslední dražitel: 13010

Krysař
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, 38/70, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:55:00
Číslo položky: 12859
Poslední dražitel: 12957

olej plátno na kartonu, 20, 5 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12865
Poslední dražitel: 12720

Bratkowski Roman (1869 - 1954)

Capri
olej plátno na kartonu, 48 x 61 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:45:00
Číslo položky: 12905
Poslední dražitel: 12748

Pacner Miroslav (1938 - 2015)

Trouchnivění
kombinovaná technika na plátně (dřevo, hlína, kámen, hřebíky), 60 x 60 cm, nerámováno, nesignováno, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12896
Poslední dražitel: 10997

Rapin Jan (* 1956)

Žonglér
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, datováno 2005, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:40:00
Číslo položky: 12866
Poslední dražitel: 13029

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
černobílá litografie, 29 x 22, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:35:00
Číslo položky: 12895
Poslední dražitel: 12776

Rapin Jan (* 1956)

Třešnička
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12908
Poslední dražitel: 11695

Nesignováno (B. Havránek ?)

kombinovaná technika na papíře, 31, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, papír poškozen, v pravé části natržen, přeložky, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč