Lokomotiva olej na kartonu, 45 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Moderní kompozice olej na plátně, 45 x 125 cm, nerámováno, malba a plátno mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní nálada olej na plátně, 60 x 79 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen