Číslo položky: 4895
Poslední dražitel: 5998

Léto na Želetavce
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:20:00
Číslo položky: 4898
Poslední dražitel: 5792

Rybníček u Rovného
olej na plátně, 47 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4900
Poslední dražitel: 5190

Sv. Jan
pastelka, tužka na papíře, 16, 5 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1963
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:15:00
Číslo položky: 4891
Poslední dražitel: 5249

Hlávka Ladislav (1899 - ?)

Krajina před bouří
olej na plátně, 112 x 150 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:10:00
Číslo položky: 4884
Poslední dražitel: 6133

Břízy v krajině
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  20:55:00
Číslo položky: 4887
Poslední dražitel: 6167

Hlávka Ladislav (1899 - ?)

D´Antibes
olej na plátně, 110 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  20:40:00
Číslo položky: 4889
Poslední dražitel: 6170

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  20:35:00
Číslo položky: 4880
Poslední dražitel: 6055

Kůrka V.

Podzimní nálada na Vysočině
olej na kartonu, 47 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  20:05:00
Číslo položky: 4881
Poslední dražitel: 5179

Rozpůlená broskev
olej na kartonu, 25 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4875
Poslední dražitel: 6141

Na Želetavce
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  22:05:00