Číslo položky: 4790
Poslední dražitel: 6132

Z kresleného filmu
pastel, tužka na papíře, 14, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1967
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  21:05:00
Číslo položky: 4787
Poslední dražitel: 5223

Z kresleného filmu
akvarel, tuš na papíře, 13, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4768
Poslední dražitel: 5090

Hrad Orlík u Humpolce
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4926
Poslední dražitel: 5815

Strnad Josef (1889 - 1952)

Droužka
olej na kartonu, 40 x 30 cm, nerámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4827
Poslední dražitel: 5018

Přepadení
kvaš na papíře, 27 x 34, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno LD, zezadu přípis "Širým světem, ročník XII - 1934
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  20:40:00
Číslo položky: 4813
Poslední dražitel: 5754

Zima na Vysočině
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  20:35:00
Číslo položky: 4855
Poslední dražitel: 5032

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Letní den
kolorovaný dřevoryt, 49 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  20:30:00
Číslo položky: 4842
Poslední dražitel: 5220

Z Pošumaví
olej na kartonu, 45 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4922
Poslední dražitel: 5641

Konečný Josef (1909 - 1989)

kombinovaná technika na kartonu, 62 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  20:05:00
Číslo položky: 4921
Poslední dražitel: 6190

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Hrad Krakovec - nádvoří
akvarel na papíře, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  20:00:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE