Vrba na staré řece Lužnici olej na plátně, 67 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ilustrace k pohádce o Brouku Pytlíkovi tuš na papíře, 6 x obrázek o rozměrech 8, 5 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Pohled na Pražský hrad olej na plátně, 64 x 72, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen