Číslo položky: 4996
Poslední dražitel: 4976

Vrba na staré řece Lužnici
olej na plátně, 67 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  21:05:00
Číslo položky: 4987
Poslední dražitel: 5254

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Ilustrace k pohádce
tuš na papíře, 7 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  21:00:00
Číslo položky: 4988
Poslední dražitel: 6031

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Ilustrace k pohádce o Brouku Pytlíkovi
tuš na papíře, 6 x obrázek o rozměrech 8, 5 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  20:30:00
Číslo položky: 4990
Poslední dražitel: 5256

Svěcení květin
barevná litografie, 53 x 35 cm, pasparta, zaskleno, 15/25, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4985
Poslední dražitel: 6064

Šípek

Ema Destinová
olej na plátně, 37 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  20:05:00
Číslo položky: 4982
Poslední dražitel: 5992

Mehl Jan (1912 - 1990)

Strom života
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1967/68, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  22:00:00
Číslo položky: 4974
Poslední dražitel: 5967

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 64 x 72, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 52 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  21:30:00
Číslo položky: 4777
Poslední dražitel: 5989

Postavy
olej na plátně, 75, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  21:20:00
Číslo položky: 4966
Poslední dražitel: 6224

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Odpolední rybaření
olej plátno na kartonu, 30 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1909, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  20:55:00
Číslo položky: 4967
Poslední dražitel: 5957

olej na kartonu, 37, 5 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  20:35:00