9 300 000 Kč

Číslo položky: 4939
Poslední dražitel: 4519

"Nevěsto, kudy ťa povezu..."
33 x 37 cm, pálená hlína, glazováno, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  20:25:00
Číslo položky: 4945
Poslední dražitel: 6223

Jaroš Petr (1859 - 1929)

olej na kartonu, 59, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4946
Poslední dražitel: 6099

Hroch Vladimír (1907 - 1966)

Jarní nálada
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4933
Poslední dražitel: 5880

Jarní nálada na Blanici
kvaš na papíře, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  22:15:00
Číslo položky: 4951
Poslední dražitel: 5019

Stany
kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 9, 7 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 333 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  22:10:00
Číslo položky: 4847
Poslední dražitel: 6158

Lamr Aleš (* 1943)

Krystaly v růžovém
olej na plátně, 114 x 89 cm, rámováno, signováno uprostřed nahoře, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  21:50:00
Číslo položky: 4934
Poslední dražitel: 5108

Pytlák
olej na překližce, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  21:45:00
Číslo položky: 4931
Poslední dražitel: 6192

Čapek Josef (1887 - 1945)

Nálet
kolorovaná grafika, 11 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  21:30:00
Číslo položky: 4930
Poslední dražitel: 5105

Slavík
olej plátno na kartonu, 18, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  21:25:00
Číslo položky: 4927
Poslední dražitel: 6172

Na cestě
olej plátno na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012  21:15:00