Číslo položky: 4907
Poslední dražitel: 6131

Nesignováno

olej na plátně, 35 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  20:50:00
Číslo položky: 4644
Poslední dražitel: 4659

Nečitelně signováno

Romantická krajina s potokem
olej na plátně, 51, 5 x 77 cm, nerámováno, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  20:35:00
Číslo položky: 4901
Poslední dražitel: 5380

Hynais Vojtěch (1854 - 1925)

Studie Chaperie
akvarel na papíře, 26 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  20:30:00
Číslo položky: 4896
Poslední dražitel: 5250

První sníh
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  22:40:00
Číslo položky: 4893
Poslední dražitel: 4975

Svoboda Josef (1901 - ?)

Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 100 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  22:00:00
Číslo položky: 4885
Poslední dražitel: 5585

Zajíc
olej na kartonu, 60 x 77 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:55:00
Číslo položky: 4894
Poslední dražitel: 5720

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Předjaří na Orlicku
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:50:00
Číslo položky: 4899
Poslední dražitel: 5916

Bítov
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:40:00
Číslo položky: 4902
Poslední dražitel: 5381

Knüpfer Beneš (1844 - 1910)

Podvečerní krajina
olej plátno na kartonu, 11 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD "Roma 31. 3. 1895"
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4791
Poslední dražitel: 5426

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2012  21:25:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE