Léto na Želetavce olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na Želetavce olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen