Zimní nálada na Bítovsku olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled z Pasek směrem k Humpolci olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Sklizeň obilí olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen