Číslo položky: 4874
Poslední dražitel: 6140

olej na plátně, 49 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  21:55:00
Číslo položky: 4871
Poslední dražitel: 5748

Zimní nálada na Bítovsku
olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  21:50:00
Číslo položky: 4878
Poslední dražitel: 6164

olej na kartonu, 16 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  21:45:00
Číslo položky: 4876
Poslední dražitel: 6142

Pohled z Pasek směrem k Humpolci
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4872
Poslední dražitel: 6161

Lekníny
olej na překližce, 55 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  21:40:00
Číslo položky: 4870
Poslední dražitel: 6144

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  21:20:00
Číslo položky: 4869
Poslední dražitel: 5650

Svoboda Josef (1901 - ?)

Sklizeň obilí
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:55:00
Číslo položky: 4866
Poslední dražitel: 5161

Z okolí Bítova
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:45:00
Číslo položky: 4867
Poslední dražitel: 5671

Krajina s jezírkem
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4862
Poslední dražitel: 5454

Dubrovník - od staré cesty
olej plátno na kartonu, 51 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:30:00