Číslo položky: 4953
Poslední dražitel: 5444

Hilšer Theodor (1866 - 1930)

olej na kartonu, 57, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  21:25:00
Číslo položky: 4943
Poslední dražitel: 5045

Uprka Joža (1861 - 1940)

Šohaj s dívčicí
olej na plátně, 22, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem J. U. LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  21:15:00
Číslo položky: 4818
Poslední dražitel: 5080

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4941
Poslední dražitel: 6207

Kytka sněženek (Střešovická nemocnice)
olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  21:10:00
Číslo položky: 4942
Poslední dražitel: 6226

Monogram H. U.

Hrad Žebrák a Točník
olej na plátně, 51 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem H. U. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4944
Poslední dražitel: 5802

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Sběr vinné révy
akvarel na papíře, 71 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  20:55:00
Číslo položky: 4940
Poslední dražitel: 5922

Sv. Jiří
33 x 28, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno na zadní straně Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  20:45:00
Číslo položky: 4937
Poslední dražitel: 5920

Vodník
výška 14 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  20:40:00
Číslo položky: 4948
Poslední dražitel: 6063

Dívčí akt a mnich
olej na plátně, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4947
Poslední dražitel: 5804

Strnad Josef (1889 - 1952)

Ženy v krojích
olej na plátně, 100 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  20:35:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE