Číslo položky: 4914
Poslední dražitel: 6190

Dědina pod sněhem
olej na kartonu, 28, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 111 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  22:05:00
Číslo položky: 4918
Poslední dražitel: 4309

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Krajina s loďkou
olej na plátně, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4911
Poslední dražitel: 5433

Slunečník
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 87 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  22:00:00
Číslo položky: 4919
Poslední dražitel: 4310

Dům u moře
olej na překližce, 25 x 39, 5 cm, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  21:45:00
Číslo položky: 4917
Poslední dražitel: 6124

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  21:35:00
Číslo položky: 4915
Poslední dražitel: 6013

Nesignováno

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, plátno v horní části protrženo, nutno restaurovat, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  21:25:00
Číslo položky: 4913
Poslední dražitel: 5681

Svoboda Josef (1901 - ?)

Sklizeň obilí
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  21:15:00
Číslo položky: 4912
Poslední dražitel: 6195

Trampota Jan (1889 - 1942)

Podhorská vesnice
olej na plátně, 42 x 82, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  21:10:00
Číslo položky: 4910
Poslední dražitel: 5989

Jiroudek František (1914 - 1991)

Spící housle
olej na plátně, 70 x 115 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  21:05:00
Číslo položky: 4908
Poslední dražitel: 6005

Ovocné zátiší
barevná litografie, 33 x 41, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2012  20:55:00