Číslo položky: 4972
Poslední dražitel: 5308

Rybník Hruškov
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  20:30:00
Číslo položky: 4963
Poslední dražitel: 5473

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Scéna ze Starého zákona
reliéf, olovo, cín, zlato, 34 x 34 cm, 74, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  20:15:00
Číslo položky: 4959
Poslední dražitel: 5899

Nízké Tatry
kvaš na papíře, 34, 5 x 47 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír mírně zvlněn, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2012  20:05:00
Číslo položky: 4960
Poslední dražitel: 6157

Ullmannová-Rotkyová Marie (1839 - ?)

Pražská ulička v zimě
kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 27, 5 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4961
Poslední dražitel: 5235

Plavatka
barevná litografie, 64 x 49, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 29/100, datováno 1964
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  22:15:00
Číslo položky: 4964
Poslední dražitel: 5846

Radimský Václav (1867 - 1946)

Zrcadlení
olej na kartonu, 70, 5 x 102 cm, rámováno, rám mírně poškozen, při okrajích karton místy poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 335 000 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  22:00:00
Číslo položky: 4958
Poslední dražitel: 6217

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s jablky
olej na dřevě, 20 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  21:50:00
Číslo položky: 4955
Poslední dražitel: 6021

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 64, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  21:40:00
Číslo položky: 4956
Poslední dražitel: 5143

Svoboda Josef (1901 - ?)

Bretaňské pobřeží
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, přiložen dopis od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 90 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4950
Poslední dražitel: 5169

Nečitelně signováno

Starý mlýn
olej na překližce, 30 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012  21:30:00