« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 4861
Poslední dražitel: 5931

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Orání
akvarel na papíře, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:20:00
Číslo položky: 4859
Poslední dražitel: 5350

Věšín Jaroslav (1859 - 1915)

"Když jsem husy pásala"
akvarel na papíře, 34 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:10:00
Číslo položky: 4857
Poslední dražitel: 6113

Orání
akvarel na papíře, 27 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně zašpiněn, signováno s věnováním PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE