9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 4859
Poslední dražitel: 5350

Věšín Jaroslav (1859 - 1915)

"Když jsem husy pásala"
akvarel na papíře, 34 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:10:00
Číslo položky: 4857
Poslední dražitel: 6113

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Orání
akvarel na papíře, 27 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně zašpiněn, signováno s věnováním PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2012  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11