Scéna s kočkami a psy kombinovaná technika na překližce (tisková technika, olejomalba), 31, 5 x 21 cm, poškozeno, prasklá překližka, signováno PD, 1. pol. 20. století
Homér kombinovaná technika na papíře, 54 x 39 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Fašismus kombinovaná technika na papíře, 30, 5 x 22 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívčí akt kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 27 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen