9 300 000 Kč

Číslo položky: 14986
Poslední dražitel: 14206

Monogram A.P.

Alpská krajina
kombinovaná technika na papíře, 12 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:25:00
Číslo položky: 15136
Poslední dražitel: 14311

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Ženský akt
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně vyboulený karton, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15152
Poslední dražitel: 14322

Lapinski Tadeusz (1928 - 2016)

Konvolut 8 ks barevných litografií
7 litografií volně loženo, 1 litografie zasklená a zarámovaná, rozměry cca 80 x 60 cm, signovány tužkou, papír mírně poškozen, místy přeložky, místy zažloutlé skvrny, 60. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14965
Poslední dražitel: 15493

Chaba Karel (1925 - 2009)

Karlův most
pastel na lepence, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 28 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:20:00
Číslo položky: 15004
Poslední dražitel: 14871

Müller - Kaempff Paul (1861 - 1941)

Krajina u rybníka
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, neodborně restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15070
Poslední dražitel: 13755

Líbal František (1896 - 1974)

Pasecký rybník
olej na kartonu, 24, 5 x 33 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15072
Poslední dražitel: 15454

Líbal František (1896 - 1974)

Krajina u Zbrašova
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15130
Poslední dražitel: 14960

Zuzana v lázních
barevná litografie, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 9/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14955
Poslední dražitel: 14523

Christov Georgi (1897 - ?)

Moře
olej na kartonu, 29 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:15:00
Číslo položky: 14950
Poslední dražitel: 13396

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:10:00