Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14968
Poslední dražitel: 13307

Slabý František (1863 - 1919)

Vrby u řeky
olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:10:00
Číslo položky: 15163
Poslední dražitel: 14329

Odpoledne u vody
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14998
Poslední dražitel: 12721

Zima v lese
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14943
Poslední dražitel: 14175

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Koňské spřežení
kombinovaná technika na kartonu, 41 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:15:00
Číslo položky: 15154
Poslední dražitel: 14976

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Staré kultury - Kleopatra
kombinovaná technika na papíře, 23 x 15, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15061
Poslední dražitel: 14911

Nečitelně signováno

Rozkvetlý keř
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:20:00
Číslo položky: 14991
Poslední dražitel: 14209

Rozhovor
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15153
Poslední dražitel: 14322

Lapinski Tadeusz (1928 - 2016)

Konvolut 9 ks barevných litografií
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14959
Poslední dražitel: 14186

Na večer
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:25:00
Číslo položky: 15125
Poslední dražitel: 14303

Přepadení
kombinovaná technika na papíře (fotografie, malba), 31 x 20 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích poškozen, signováno monogramem LD, datováno 1935, na zadní straně pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.