Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14963
Poslední dražitel: 14189

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zátiší s kyticí a lebkou kozoroha
olej na plátně, 52 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:45:00
Číslo položky: 15069
Poslední dražitel: 14263

akvarel na papíře, 51 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1897, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15117
Poslední dražitel: 14297

Pražské střechy
olej na překližce, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15162
Poslední dražitel: 15625

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Au Quartier Latin
tuš-tužka na papíře, 50 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:50:00
Číslo položky: 14989
Poslední dražitel: 14207

Zasněná
olej na plátně, 94 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14980
Poslední dražitel: 15104

Tichá voda
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 34 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15073
Poslední dražitel: 12823

Výhled na Prahu
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:55:00
Číslo položky: 15126
Poslední dražitel: 14304

kombinovaná technika na kartonu, 23, 5 x 30, 5 cm, nerámováno, volně loženo, karton mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14960
Poslední dražitel: 14841

Rittstein Michal (* 1949)

Žena a brouk
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14949
Poslední dražitel: 14392

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice blatouchů
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně PH, 2. pol. 20. století, vystavováno v Luhačovicích, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:00:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.