Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15064
Poslední dražitel: 15447

Malý Václav (1874 - 1935)

Na pastvě
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:30:00
Číslo položky: 14975
Poslední dražitel: 14087

olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15074
Poslední dražitel: 14920

Nesignováno

Uhelný trh
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15067
Poslední dražitel: 14274

Orlík nad Humpolcem
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, v roce 1943 vystaveno, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:35:00
Číslo položky: 15149
Poslední dražitel: 14972

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Odpočívající Venuše v kosmu
olej na kartonu, 54 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14966
Poslední dražitel: 14405

Chalupy v Jižních Čechách
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15128
Poslední dražitel: 14305

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 22, 5 x 31, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PH, datováno 1928, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:40:00
Číslo položky: 15157
Poslední dražitel: 14325

Líbal František (1896 - 1974)

Cesta vesnicí
olej na plátně, 75 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14977
Poslední dražitel: 14199

Nesignováno

Návštěva alchymisty u Rudolfa II.
olej na plátně, 60 x 100 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14985
Poslední dražitel: 14205

Zatzka Hans (1859 - 1945)

Dívka s květinami
olej na překližce, 32 x 15, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.