Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15150
Poslední dražitel: 14974

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ženský akt
malba na tvrzeném polystyrenu, 98 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  23:30:00
Číslo položky: 15113
Poslední dražitel: 14294

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  23:25:00
Číslo položky: 15114
Poslední dražitel: 14295

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Koupající se dívky
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  23:15:00
Číslo položky: 14971
Poslední dražitel: 14938

Sovánka K.

Srneček
olej na plátně, 60 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  23:10:00
Číslo položky: 15195
Poslední dražitel: 15597

Dívčí akt před zrcadlem
olej na plátně, 79 x 58 cm, rámováváno, rám a malba mírně poškozeny, malba mírně zkrakelována, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14949
Poslední dražitel: 14476

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice blatouchů
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně PH, 2. pol. 20. století, vystavováno v Luhačovicích, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  23:05:00
Číslo položky: 15144
Poslední dražitel: 14316

olej na plátně, 100 x 134 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, okolo roku 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15188
Poslední dražitel: 15592

Kvetoucí sad
olej na plátně, 56 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15194
Poslední dražitel: 14351

Koledníci
barevná litografie, 28, 5 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, poškozená pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:55:00
Číslo položky: 15198
Poslední dražitel: 14662

Zuzana v lázních
barevná litografie, 33, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 37/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.