Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14952
Poslední dražitel: 14182

Nečitelně signováno

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:00:00
Číslo položky: 15158

Maran S. G. (1886 - 1983)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 48 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:05:00
Číslo položky: 14994
Poslední dražitel: 14211

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 32 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:10:00
Číslo položky: 15002
Poslední dražitel: 14637

Vesnice v zimě
olej na kartonu, 30, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:15:00
Číslo položky: 14969
Poslední dražitel: 14193

olej na kartonu, 22 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:20:00
Číslo položky: 14999
Poslední dražitel: 15116

Polní cesta
olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:25:00
Číslo položky: 14951
Poslední dražitel: 14181

Horn Julius (1900 - ?)

Zlatník
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:30:00
Číslo položky: 14997
Poslední dražitel: 15115

olej na kartonu, 46 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:35:00
Číslo položky: 15183
Poslední dražitel: 14343

Bauch Jan (1898 - 1995)

Odysseus
kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 27 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:40:00
Číslo položky: 14958
Poslední dražitel: 13798

Christov Georgi (1897 - ?)

Pohled na zámek
olej na plátně, 56 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.