Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13198

Schmidt J.

pastel na papíře, 70 x 100 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:00:00
Číslo položky: 13200
Poslední dražitel: 13578

Rašeliniště u Branné
olej na kartonu, 43 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně přípis autora, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:05:00
Číslo položky: 13203
Poslední dražitel: 13663

olej na kartonu, 29, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:10:00
Číslo položky: 13194

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Sklizeň úrody
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy vymyté lazury, na zadní straně štítek z výstavy v Bratislavě, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:30:00
Číslo položky: 13201
Poslední dražitel: 13374

Postava
olej na sololitu, 71 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:40:00
Číslo položky: 13209
Poslední dražitel: 12727

Zimní nálada u Kostelce
olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:45:00
Číslo položky: 13205
Poslední dražitel: 11214

olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na 2 místech protrženo, cca 0,5 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  22:00:00
Číslo položky: 13196

Nesignováno (B. Matal ?)

Hlava I.
kombinovaná technika na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:00:00
Číslo položky: 13173

Böhm A.

Dívka v klobouku
olej na sololitu, 27, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1913
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:05:00
Číslo položky: 13055

Mehl Jan (1912 - 1990)

Večerní slavnost
olej na plátně, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:10:00

do únorové aukce 2020.