9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Číslo položky: 13308
Poslední dražitel: 12835

Ilustrace ke knize Rudyard Kipling, Stopka a spol.
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  23:35:00
Číslo položky: 13307
Poslední dražitel: 12833

Ilustrace ke knize "Pozor, Tome, Špion!"
kombinovaná technika na papíře, 23 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  23:15:00
Číslo položky: 13292
Poslední dražitel: 13205

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  23:05:00
Číslo položky: 13291
Poslední dražitel: 13935

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Mandlovník
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:50:00
Číslo položky: 13249
Poslední dražitel: 13888

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:40:00
Číslo položky: 13199
Poslední dražitel: 11977

Monogram J. U.

Dívka v šátku
olej na plátně, 27 x 41 cm, rámováno, rám silně poškozen, na několika místech odpadlé kusy rámu, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:35:00
Číslo položky: 13306
Poslední dražitel: 13450

Nečitelně signováno (K. Langer ?)

Vysoké Tatry
olej na kartonu, 49 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD - signatura viditelná pod UV lampou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13311
Poslední dražitel: 12824

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 90 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1918, na zadní straně štítek z výstavy v Benátkách v roce 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:20:00
Číslo položky: 13202
Poslední dražitel: 13148

Vodník
barevná litografie, 32 x 41, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1942, 44/500
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:05:00
Číslo položky: 13269
Poslední dražitel: 12807

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Dobrodružné cesty kapitána Granta
tuš na papíře, 24 x 30, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

do aukce Květen 2020.