9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Číslo položky: 12900
Poslední dražitel: 10736

Ilustrace ke knize "Dvě sombréra"
olej na kartonu, 31 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  23:15:00
Číslo položky: 12835
Poslední dražitel: 12847

Na poli
olej na kartonu, 69 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  23:00:00
Číslo položky: 12854
Poslední dražitel: 11707

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Pohled na vesnici
olej na plátně, 50 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:25:00
Číslo položky: 12909
Poslední dražitel: 13474

Počátek jara
olej na plátně, 95 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:20:00
Číslo položky: 12928
Poslední dražitel: 13504

Červnový den
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:10:00
Číslo položky: 12955
Poslední dražitel: 11961

Pečinka František (1869 - 1917)

Pod duby
olej na kartonu, 44 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 41 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12855
Poslední dražitel: 12298

Poslední růže
olej na kartonu, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:00:00
Číslo položky: 12867
Poslední dražitel: 12884

Kostelík v Závišicích u Štramberka
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, bude zařazeno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:55:00
Číslo položky: 12868
Poslední dražitel: 13446

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 48 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12882
Poslední dražitel: 12081

Železnice
kombinovaná technika na papíře, 19 x 16 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

do vánoční aukce 2019.