9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12555
Poslední dražitel: 11883

Oliva V.

Žena s amforou
kombinovaná technika na papíře, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:50:00
Číslo položky: 12796
Poslední dražitel: 12904

Vohánková Božena (1881 - 1957)

Pražské střechy
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12716
Poslední dražitel: 13453

litografie kolorovaná pastelem, 29 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:40:00
Číslo položky: 12792
Poslední dražitel: 11993

Bím Tomáš (* 1946)

Petanque
barevná litografie, 46 x 35 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 2003
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:35:00
Číslo položky: 12720
Poslední dražitel: 12603

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Studie k portrétu
olej plátno na kartonu, 21, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:25:00
Číslo položky: 12585
Poslední dražitel: 12708

Nečitelně signováno

V parku
olej na plátně, 54, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:20:00
Číslo položky: 12766
Poslední dražitel: 12883

Černý Bedřich (1889 - ?)

Malostranský záběr
kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, papír zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12723
Poslední dražitel: 13205

Konečný Josef (1907 - 1989)

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:15:00
Číslo položky: 12731
Poslední dražitel: 11986

Perlová ulice
barevný lept na papíře, 26, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, č. 12, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:10:00
Číslo položky: 12732
Poslední dražitel: 12772

Nesignováno

akvarel na papíře, 43 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »