Žena s amforou kombinovaná technika na papíře, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Malostranský záběr kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, papír zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Perlová ulice barevný lept na papíře, 26, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, č. 12, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století