9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12545
Poslední dražitel: 13244

Monogram S. K.

Selka na poli
olej na kartonu, 27, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:40:00
Číslo položky: 12758
Poslední dražitel: 12957

Hurt Josef (1881 - 1945)

Lesní tůňka
olej na kartonu, 47, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno tužkou LD, datováno 1919
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:35:00
Číslo položky: 12738
Poslední dražitel: 10882

Pojíková M.

Kostel sv. Mikuláše
olej na plátně, 58, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na dvou místech záplaty na plátně, signováno LD, datováno 1945
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12724
Poslední dražitel: 12503

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Jezdec
kombinovaná technika na kartonu, 64 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:20:00
Číslo položky: 12560
Poslední dražitel: 13245

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Cesta do vsi
olej plátno na kartonu, 17 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12742
Poslední dražitel: 13045

Šplíchal Jan (1894 - 1942)

Fagnano Olona
olej na kartonu, 50, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1919
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:15:00
Číslo položky: 12767
Poslední dražitel: 13481

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Ve městě
olej na kartonu, 22, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12547
Poslední dražitel: 12863

Nečitelně signováno (Max ?)

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:05:00
Číslo položky: 12795
Poslední dražitel: 13023

Kolem topolů
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  22:05:00
Číslo položky: 12764
Poslední dražitel: 12395

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Lokomotivy
pastel na kartonu, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

do aukce září 2019.