9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 12814
Poslední dražitel: 13104

Podzim na Sušicku
olej na plátně, 30 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:05:00
Číslo položky: 12819
Poslední dražitel: 13266

Lesní potok
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámován, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12754
Poslední dražitel: 12862

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Krajina se skalami
olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  21:00:00
Číslo položky: 12806
Poslední dražitel: 12828

olej na sololitu, 26 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  20:55:00
Číslo položky: 12809
Poslední dražitel: 12689

Kučera Miroslav (1910 - ?)

Chalupy na Šumavě
olej na lepence, 33 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12813
Poslední dražitel: 13435

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Moře
olej na kartonu, 20 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12807
Poslední dražitel: 10671

Pobřeží
olej na plátně, 25 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  20:50:00
Číslo položky: 12820
Poslední dražitel: 12838

Chalupy v zimě
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  20:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

do aukce září 2019.