9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12750
Poslední dražitel: 12636

Nečitelně signováno

Alpské jezero
olej na plátně, 23 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:50:00
Číslo položky: 12506
Poslední dražitel: 10520

Juhas

Česání ovoce
olej plátno na kartonu, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12759
Poslední dražitel: 12395

Po dešti
olej na kartonu, 32, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:40:00
Číslo položky: 12550
Poslední dražitel: 12770

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12556
Poslední dražitel: 12413

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Amfora
barevná litografie, 32 x 21 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, autorský tisk, signováno tužkou PD, datováno 1975
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:30:00
Číslo položky: 12737
Poslední dražitel: 13360

Karas Karel (1892 - 1969)

U Kostomlat
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:25:00
Číslo položky: 12351
Poslední dražitel: 12008

Hlavsa Václav

olej plátno na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 12725
Poslední dražitel: 13111

Reiter Gustav

Kavárna
olej na plátně, 45 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:20:00
Číslo položky: 12565
Poslední dražitel: 12775

Wirth Eduard (1870 - 1935)

Budva
olej na plátně, 25 x 38 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, datováno 1922
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12566
Poslední dražitel: 12584

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

olej na kartonu, 18, 5 x 22 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »