9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12568
Poslední dražitel: 12814

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej plátno na kartonu, 56, 5 x 46, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:50:00
Číslo položky: 12605
Poslední dražitel: 13398

Nečitelně signováno (Rykr Z. ?)

Procházka
akvarel na papíře, 61 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12729
Poslední dražitel: 13040

Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:45:00
Číslo položky: 12790
Poslední dražitel: 13121

Nesignováno (Zdeněk Burian)

Kosina: Poklady dobrodruhů
tuš na papíře, 27 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12797
Poslední dražitel: 10980

Lokomotivy
pastel na papíře, 68 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12526
Poslední dražitel: 12172

Areit Therese

Svážení sena
olej na plátně, 51 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:40:00
Číslo položky: 12788
Poslední dražitel: 13495

Mytická zvířata
barevná litografie, 30 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12789
Poslední dražitel: 13120

Monogram Z. B.

Kosina: Poklady dobrodruhů
tuš na papíře, 30 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem UP, datováno 1948
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12536
Poslední dražitel: 11857

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:35:00
Číslo položky: 12549
Poslední dražitel: 12807

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Po žních
olej na kartonu, 48 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »