9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12781
Poslední dražitel: 12660

Návštěvník
olej - asfalt - latex na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2016, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:00:00
Číslo položky: 12782
Poslední dražitel: 13081

olej na plátně, 60, 5 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno zvlněno, signováno dodatečně LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:50:00
Číslo položky: 12780
Poslední dražitel: 13412

Veselý kumpán
olej - asfalt - latex na kartonu, 69 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2016, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:40:00
Číslo položky: 12733
Poslední dražitel: 12929

Ověnčená hlava
černobílá litografie, 35 x 26, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:35:00
Číslo položky: 12541
Poslední dražitel: 12684

Nesignováno

olej na kartonu, 30 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:30:00
Číslo položky: 12734
Poslední dražitel: 12930

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
barevná litografie, 17, 5 x 24, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:20:00
Číslo položky: 12553
Poslední dražitel: 9687

Radulovič Branko (1885 - 1916)

Stařenka
olej plátno na kartonu, 33 x 14 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12810
Poslední dražitel: 12831

Stará hájenka
olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12787
Poslední dražitel: 12972

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

Ornamentální prostor
olej na desce, 35 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:15:00
Číslo položky: 12816
Poslední dražitel: 11192

olej na překližce, 13, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

do aukce září 2019.