9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12755
Poslední dražitel: 13094

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Cesta do vsi
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:05:00
Číslo položky: 12736
Poslední dražitel: 12931

Studna v Karlachových sadech
černobílá litografie, 38, 5 x 46 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12776
Poslední dražitel: 11791

olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12721
Poslední dražitel: 11732

Fiala Zdeněk (1917 - 2004)

Práce na poli
olej na kartonu, 25, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:00:00
Číslo položky: 12804
Poslední dražitel: 10306

Petrovice
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:55:00
Číslo položky: 12752
Poslední dražitel: 11762

olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:50:00
Číslo položky: 12746
Poslední dražitel: 12208

Kirnig Alois - okruh autora

Kaplička
olej plátno na lepence, 37 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno zlámáno, neodborně fixováno na lepenku, signováno PD, datováno 1875
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:45:00
Číslo položky: 12495
Poslední dražitel: 11627

Novák Vláďa (1898 - ?)

olej na plátně, 66 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12751
Poslední dražitel: 13332

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

pastel na papíře, 42 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1961
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  20:40:00
Číslo položky: 12554
Poslední dražitel: 12120

Nesignováno

Podvečerní romantická krajina
olej plátno na kartonu, 15, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

do únorové aukce 2020.