9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12811
Poslední dražitel: 13433

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Jadranské pobřeží
olej na kartonu, 53 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:25:00
Číslo položky: 12815
Poslední dražitel: 11639

olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12745
Poslední dražitel: 12897

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 66, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD a LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:20:00
Číslo položky: 12803
Poslední dražitel: 12826

U břehu řeky
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:15:00
Číslo položky: 12718
Poslední dražitel: 11514

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1959
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:10:00
Číslo položky: 12786
Poslední dražitel: 12090

Sion Zbyšek (*1938)

Hlava
kombinovaná technika na papíře, 40 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12812
Poslední dražitel: 10675

olej na plátně, 25 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:05:00
Číslo položky: 12756
Poslední dražitel: 13216

olej na plátně, 72 x 60, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, zkrakelováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:00:00
Číslo položky: 12728
Poslední dražitel: 12188

Zavázal František (1878 - ?)

Výhled na Prahu
olej na plátně, 70 x 122 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:55:00
Číslo položky: 12760
Poslední dražitel: 12741

Černý Bedřich (1889 - ?)

Dívky v krojích
olej na plátně, 35, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

do aukce září 2019.