Chalupa v zimě olej na kartonu, 66, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD a LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na plátně, 72 x 60, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, zkrakelováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen