9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 12537
Poslední dražitel: 10161

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:15:00
Číslo položky: 12741
Poslední dražitel: 12774

Nečitelně signováno

Horská vesnice
olej na plátně, 47, 5 x 62 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zkrakelováno, signováno nečitelně LD, datováno 1887
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:05:00
Číslo položky: 12762
Poslední dražitel: 12781

Čejka Jan (1888 - 1934)

olej na kartonu, 30 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  20:00:00
Číslo položky: 12552
Poslední dražitel: 12943

Nesignováno

Hrad Střekov
olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  22:25:00
Číslo položky: 12799
Poslední dražitel: 13425

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Horská krajina
olej na kartonu, 49, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12559
Poslední dražitel: 13292

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

V lese
olej na kartonu, 18 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zkrakelováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  22:20:00
Číslo položky: 12546
Poslední dražitel: 12118

Nečitelně signováno

Ohrada na kraji lesa
olej plátno na dřevě, 23, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12567
Poslední dražitel: 11263

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Sedící dáma
olej na plátně, 57 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, signatura viditelná pouze pod UV lampou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  22:15:00
Číslo položky: 12519
Poslední dražitel: 12928

Monogram

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 56 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  22:10:00
Číslo položky: 12801
Poslední dražitel: 12824

olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

do aukce září 2019.