Lesní potok olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámován, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupy v zimě olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámován, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen