"Pánové, dnes je tomu 30 let..." koláž - kombinovaná technika na papíře, 34, 5 x 30, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Trh v Acqui Terme v Itálii olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2003, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ověřovací ...
Odpočinek v parku olej na překližce, 29 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z cyklu Dětský svět II. kombinovaná technika na kartonu, 75 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Nové Labe pod zámkem olej na plátně, 33 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Les Orlovy u Lipnice nad Sázavou olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen