9 300 000 Kč

Číslo položky: 12614
Poslední dražitel: 10733

Pelc Antonín (1895 - 1967)

"Pánové, dnes je tomu 30 let..."
koláž - kombinovaná technika na papíře, 34, 5 x 30, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:35:00
Číslo položky: 12590
Poslední dražitel: 13271

Perthen Robert (1928 - 2017)

Trh v Acqui Terme v Itálii
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:30:00
Číslo položky: 12569
Poslední dražitel: 13221

Odpočinek v parku
olej na překližce, 29 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:25:00
Číslo položky: 12366
Poslední dražitel: 12318

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Akrobatky
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12362
Poslední dražitel: 12736

Z cyklu Dětský svět II.
kombinovaná technika na kartonu, 75 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12611
Poslední dražitel: 12886

Bazovský Miloš (1899 - 1968)

Vesnice
tempera na kartonu, 27, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem M-A-B LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12616
Poslední dražitel: 11374

Portrét Otakara Mrkvičky
uhel na papíře, 26 x 21 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, datováno 1942, signováno tuší PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12695
Poslední dražitel: 12838

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Nové Labe pod zámkem
olej na plátně, 33 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12523
Poslední dražitel: 12711

Les Orlovy u Lipnice nad Sázavou
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:20:00
Číslo položky: 12713
Poslední dražitel: 12755

Krajina při soumraku
olej na plátně, 62 x 72 cm, rámováno, rám poškozen, dodatečně signováno LD, místy krakeláž, zaskleno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč