9 300 000 Kč

Číslo položky: 12557
Poslední dražitel: 11269

Rváčov u Lomnice nad Popelkou
olej plátno na kartonu, 16 x 21, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:15:00
Číslo položky: 12591
Poslední dražitel: 13272

Perthen Robert (1928 - 2017)

Bezdomovci III.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12522
Poslední dražitel: 12898

Srnky na pasece
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:10:00
Číslo položky: 12539
Poslední dražitel: 10303

Multrus Josef (1898 - 1957)

Kytice pivoněk
olej na plátně, 56 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12542
Poslední dražitel: 13313

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Kouzelné proměny
tempera na kartonu, 34 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12600
Poslední dražitel: 12932

Konvolut 4 ks leptů
"Mystérium času", "Motýl a dívka", "Mušle", "Daniela", rozměry cca 20 x 14, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12529
Poslední dražitel: 12317

Koutský Václav (1907 - 1980)

Krajina s ptáčkem
olej na plátně, 75 x 58 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, datováno 1975, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:50:00
Číslo položky: 12697
Poslední dražitel: 12580

Perthen Robert (1928 - 2017)

Sottopassaggio
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12588
Poslední dražitel: 12668

Nečitelně signováno

Francouzská krajina
olej na plátně, 46 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:45:00
Číslo položky: 12518
Poslední dražitel: 10291

Multrus Josef (1898 - 1957)

Služebná
olej na kartonu, 65 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:30:00