9 300 000 Kč

Číslo položky: 12658
Poslední dražitel: 11522

olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:35:00
Číslo položky: 12631
Poslední dražitel: 12900

Picasso Pablo (1881 - 1973)

Pour Fernand Mourlot
barevná litografie, 74 x 51, 5 cm, volně loženo, nehořlavý papír, datováno 15. 12. 1957, signováno LD, věnování přímo od tiskaře Pabla Picassa Fernanda Mourlota
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:30:00
Číslo položky: 12579
Poslední dražitel: 10025

Amazonka
barevná litografie, 32, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, 4/75, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:20:00
Číslo položky: 12632
Poslední dražitel: 13150

Bauch Jan (1898 - 1995)

Skica W. A. Mozarta
kombinovaná technika na kartonu, 28, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12633
Poslední dražitel: 13272

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Oráč s koňmi
olej na kartonu, 62 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:15:00
Číslo položky: 12659
Poslední dražitel: 10329

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Keřiny
olej plátno na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, č. 1825, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:10:00
Číslo položky: 12574
Poslední dražitel: 12658

Doubek František Bohumil (1865 - 1945)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 38 x 31 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:05:00
Číslo položky: 12586
Poslední dražitel: 11376

Stroff Karel (1881 - 1929)

Mytologický motiv
olej plátno na dřevě, 35 x 47 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:00:00
Číslo položky: 12648
Poslední dražitel: 12710

Chrudimka před deštěm
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  22:45:00
Číslo položky: 12575
Poslední dražitel: 12382

Koupel
olej na plátně, 83 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1911, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  22:40:00