9 300 000 Kč

Číslo položky: 12520
Poslední dražitel: 12870

Zimní Praha
olej na plátně, 76 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1957, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  22:25:00
Číslo položky: 12581
Poslední dražitel: 13071

Bouřlivá inspirace
barevná litografie, 33 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, 39/75, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  22:10:00
Číslo položky: 12635
Poslední dražitel: 12859

Vodník
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12656
Poslední dražitel: 12727

Krejsa Josef (1896 - 1941)

U řeky
olej na překližce, 33 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12607
Poslední dražitel: 11486

Na hrázi rybníka
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  22:05:00
Číslo položky: 12692
Poslední dražitel: 13343

Na trní
olej - asfalt - latex na sololitu, 60 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2018, z ateliéru ak. malíře Ivana Bukovského, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:55:00
Číslo položky: 12645
Poslední dražitel: 12708

Uhelný trh
olej na plátně, 65 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:50:00
Číslo položky: 12580
Poslední dražitel: 13070

Spěšný dopis
barevná litografie, 33, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, 34/73, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:40:00
Číslo položky: 12693
Poslední dražitel: 13009

Amos
olej - asfalt - latex na sololitu, 54 x 41, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2018, z ateliéru ak. malíře Ivana Bukovského, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12540
Poslední dražitel: 12639

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Tržiště
olej na kartonu, 41 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1908, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:35:00