9 300 000 Kč

Číslo položky: 12578
Poslední dražitel: 12259

Salome
barevná litografie, 27 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, 28/75, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:30:00
Číslo položky: 12634
Poslední dražitel: 12260

Skalický potok
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:25:00
Číslo položky: 12665
Poslední dražitel: 11983

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Dáma před zrcadlem
olej na plátně, 52, 5 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12666
Poslední dražitel: 12870

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifkát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12643
Poslední dražitel: 11967

olej na plátně, 60 x 57 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, v pravé horní části plátno protrženo cca 2 cm, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:20:00
Číslo položky: 12621
Poslední dražitel: 12289

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
strukturální grafika na papíře, 32 x 49 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  22:45:00
Číslo položky: 12647
Poslední dražitel: 13311

Koroptve
olej na plátně, 65 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12620
Poslední dražitel: 12289

Bez názvu
strukturální grafika na papíře, 19 x 32, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  22:35:00
Číslo položky: 12595
Poslední dražitel: 11867

Vodník
kombinovaná technika na papíře, 32 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, fixováno na kartonu, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  22:00:00
Číslo položky: 12628
Poslední dražitel: 12843

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v levé dolní části zlomený karton cca 2 cm, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:55:00