9 300 000 Kč

Číslo položky: 12715
Poslední dražitel: 12757

Jaro na Sázavě
olej na plátně, 94, 5 x 119, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:00:00
Číslo položky: 12589
Poslední dražitel: 12681

Baletka
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 199 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:55:00
Číslo položky: 12655
Poslední dražitel: 13199

Svobodné Hamry
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno PD, na zadní straně přípis, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12696
Poslední dražitel: 11588

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Poletice na Šumavě
olej plátno na kartonu, 24 x 45, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, v horní části odpadlá, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 21 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12653
Poslední dražitel: 11519

Jarní nálada
olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:50:00
Číslo položky: 12513
Poslední dražitel: 10669

Léto
olej na plátně, 80 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nevypnuté plátno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:45:00
Číslo položky: 12534
Poslední dražitel: 13188

Z cesty po Holandsku
olej plátno na překližce, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12596
Poslední dražitel: 12022

Neděle
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12640
Poslední dražitel: 13302

olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:40:00
Číslo položky: 12572
Poslední dražitel: 11242

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

V parku u řeky
olej na plátně, 82, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:35:00