Jaro na Sázavě olej na plátně, 94, 5 x 119, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Baletka olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Svobodné Hamry olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno PD, na zadní straně přípis, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Poletice na Šumavě olej plátno na kartonu, 24 x 45, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, v horní části odpadlá, signováno PD, 1. pol. 20. století
Jarní nálada olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Léto olej na plátně, 80 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nevypnuté plátno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z cesty po Holandsku olej plátno na překližce, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Neděle olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní odpoledne olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V parku u řeky olej na plátně, 82, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen