9 300 000 Kč

Číslo položky: 12603
Poslední dražitel: 13257

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na sololitu, 111 x 122 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díl přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:20:00
Číslo položky: 12617
Poslední dražitel: 12958

Diblík František X. (1887 - 1955)

Lesní interiér
olej na plátně, 110, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, datováno 1924, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12577
Poslední dražitel: 10024

Exotická pohlednice
barevná litografie, 32, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, 4/75, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:10:00
Číslo položky: 12584
Poslední dražitel: 12246

Valašské hospodářství
olej na kartonu, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, datováno 1961, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12594
Poslední dražitel: 13080

Perthen Robert (1928 - 2017)

Dopoledne v Bourg-eu-Bresse
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12593
Poslední dražitel: 13273

Perthen Robert (1928 - 2017)

Zátiší s hruškou
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:00:00
Číslo položky: 12597
Poslední dražitel: 12944

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Žďár - město na Moravě
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12612
Poslední dražitel: 12953

Konvolut 4 ks leptů
"Kráska z Florencie", "Jak se máme dívat na duhu", "Renesanční téma", "Příběh dívky", rozměry cca 22 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:55:00
Číslo položky: 12613
Poslední dražitel: 12283

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Konvolut 4 ks leptů
4 ks leptů, "PF", rozměry cca 11 x 7 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 11 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12606
Poslední dražitel: 12828

olej na plátně, 57 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:50:00