Lesní interiér olej na plátně, 110, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, datováno 1924, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Valašské hospodářství olej na kartonu, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, datováno 1961, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dopoledne v Bourg-eu-Bresse olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2009, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ověřovací ...
Zátiší s hruškou olej na kartonu, 41 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1967, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ověřovací...
Žďár - město na Moravě olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Konvolut 4 ks leptů "Kráska z Florencie", "Jak se máme dívat na duhu", "Renesanční téma", "Příběh dívky", rozměry cca 22 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Lokomotiva olej na plátně, 57 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen