9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 12637
Poslední dražitel: 12702

Nesignováno

olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé dolní části neodborně zrestaurována skoba cca 30 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:20:00
Číslo položky: 12601
Poslední dražitel: 12275

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Konvolut 4 ks barevných leptů
4 ks barevných leptů, "PF", rozměry cca 8 x 8 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:15:00
Číslo položky: 12636
Poslední dražitel: 11234

Nečitelně signováno

Souboj s mědvědem
olej na plátně, 108 x 84 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1863
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12