9 300 000 Kč

Číslo položky: 12629
Poslední dražitel: 12385

Hrnčířský trh o Vánocích na Kampě
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:55:00
Číslo položky: 12608
Poslední dražitel: 12682

Nečitelně signováno

Dáma v klobouku
olej na plátně, 75 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:50:00
Číslo položky: 12627
Poslední dražitel: 11227

Letní den
olej na plátně, 70 x 100 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12598
Poslední dražitel: 11519

Havlov
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:45:00
Číslo položky: 12625
Poslední dražitel: 11660

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Zátiší s kyticí
olej na kartonu, 47 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12515
Poslední dražitel: 12598

Nečitelně signováno

Dívky v kroji
olej na kartonu, 36, 5 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno nečitelně 1928 ?, signováno nečitelně PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:40:00
Číslo položky: 12573
Poslední dražitel: 13324

Na břehu řeky
olej na plátně, 42, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1942, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:30:00
Číslo položky: 12626
Poslední dražitel: 11093

Nesignováno (K. Kaufmann ?)

Benátky
olej na plátně, 82 x 113, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, nesignováno, na zadní straně přípis, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12630
Poslední dražitel: 13295

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Zima v Brdech
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1939, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12638
Poslední dražitel: 12703

Demartini Eduard (1892 - 1961)

Ranní toaleta
olej na plátně, 75, 5 x 65 cm, rámováno, signováno PH, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč