Hrnčířský trh o Vánocích na Kampě olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Havlov olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, nerámováno, karton po okrajích poškozen, signováno s věnováním pí Havlové PD, datováno 1923, bude zařazeno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravos...
Zátiší s kyticí olej na kartonu, 47 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na břehu řeky olej na plátně, 42, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1942, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima v Brdech olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1939, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen