9 300 000 Kč

Číslo položky: 12524
Poslední dražitel: 12630

Kohout Alois (1891 - 1981)

Moře v Bretani
olej plátno na kartonu, 52 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:00:00
Číslo položky: 12558
Poslední dražitel: 12649

Líbal František (1896 - 1974)

olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:55:00
Číslo položky: 12582
Poslední dražitel: 12744

Kabaretní umělci
barevná litografie, 32, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, 78/90, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12535
Poslední dražitel: 12635

olej plátno na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:50:00
Číslo položky: 12583
Poslední dražitel: 13114

Konvolut 3 ks barevných litografií
konvolut 3 ks barevných litografií, rámováno, rámy mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12530
Poslední dražitel: 13212

Koutský Václav (1907 - 1980)

Podzim v Purkarci
olej na plátně, 120 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:45:00
Číslo položky: 12570
Poslední dražitel: 13214

Odpolední siesta
olej plátno na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12694
Poslední dražitel: 11486

Monogram A. W.

Při západu slunce
olej na dřevě, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:40:00
Číslo položky: 12651
Poslední dražitel: 11459

olej na plátně, 151 x 227 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:35:00
Číslo položky: 12657
Poslední dražitel: 13318

Motiv z Rohatce
olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč