Číslo položky: 6252
Poslední dražitel: 7606

Milenium sv. Václava 929 - 1929

Au 987/1000, váha 20 g, průměr 31 mm, rok 1929, RRR, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti sv. Václava, autor prof. Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  20:09:00
Číslo položky: 6174
Poslední dražitel: 7508

4 dukát

Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1915
Vyvolávací cena: 10 900 Kč
Dosažená cena: 11 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6202
Poslední dražitel: 7527

Dvacetikoruna - 20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, rok 1893, hrany poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  20:03:00
Číslo položky: 6297
Poslední dražitel: 7432

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Pokus o Libuši II
výška 64 cm, bronz, signováno v dolní části, rok 1998, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2010
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:33:00
Číslo položky: 6322
Poslední dražitel: 6192

Mísa na ovoce

výška 15, 5 cm, šířka 30 cm, kovový podnos, sklo, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:11:00
Číslo položky: 6358
Poslední dražitel: 5834

Benda Břetislav (1897 - 1983)

Sekáč
výška 31 cm, bronz, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:09:00
Číslo položky: 6284
Poslední dražitel: 7633

Servírovací souprava

Vyvolávací cena: 1 950 Kč
Dosažená cena: 1 950 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6283
Poslední dražitel: 6165

Žardiniéra

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:57:00
Číslo položky: 6280
Poslední dražitel: 5780

Amorek s labutí

výška 28, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno (odpadlé kytičky), neznačeno, pravděpodobně Čechy, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:48:00
Číslo položky: 6271
Poslední dražitel: 6602

Sv. Jiří

výška včetně podstavce 28, 5 cm, mramorový podstavec, signováno v dolní části Franta Anýž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:36:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE