Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6146
Poslední dražitel: 5686

Pánské kapesní hodinky

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:24:00
Číslo položky: 6173
Poslední dražitel: 7221

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Hlava dívky
bronzový reliéf, 60 x 40 cm, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2011
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:22:00
Číslo položky: 6142
Poslední dražitel: 5683

Náušnice se smaragdem

Au 585/1000, 2,23 g brutto, cca 0,20 ct, filigrán, rakousko-uherský punc - Praha, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:08:00
Číslo položky: 6185
Poslední dražitel: 7515

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Dívka
cínový reliéf, 61 x 40 cm, signováno zezadu, 2. pol. 20. století, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2011
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 900 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:04:00
Číslo položky: 6138
Poslední dražitel: 5680

Náušnice s brilianty

Au 585/1000, 5,61 g brutto, kameny o průměru 2 x 0,20 ct a 2 x 1,45 ct, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:03:00
Číslo položky: 6147
Poslední dražitel: 7491

Prsten s briliantem

Pt 950/1000, 2,90 g brutto, hlava prořezávaná, uprostřed zasazen 1 kus briliantu o průměru cca 0,70 ct, v hlavě zasazeno 14 kusů drobných briliantů o průměru 0,01 - 0,02 ct, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6148
Poslední dražitel: 5687

Prsten se smaragdem

Au 585/1000, 3,21 g brutto, brilianty cca 0,20 ct, rakousko-uherský punc - Vídeň, art deco, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:57:00
Číslo položky: 6143
Poslední dražitel: 5683

Náušnice s brilianty

Ag 580/1000, 2,50 g brutto, průměry kamenů 6 x 0,05 ct a 2 x 0,20 ct, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:51:00
Číslo položky: 6150
Poslední dražitel: 5689

Brož s akvamarínem

Au 580/1000, 9,46 g brutto, akvamarín (syntetický), průměr 37 cm, signováno Křivánková, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:48:00
Číslo položky: 6144
Poslední dražitel: 5685

Závěs s akvamarínem

Au 580/1000, 13,88 g brutto, akvamarín (syntetický), rakousko-uherský punc - Praha, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:44:00

do květnové aukce 2018