9 300 000 Kč

Číslo položky: 6270
Poslední dražitel: 7332

Pánské kapesní hodinky

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:33:00
Číslo položky: 6261
Poslední dražitel: 7582

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

Torzo mužský akt
výška včetně podstavce 96 cm, bronz, mramorový podstavec, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6260
Poslední dražitel: 6149

Váza

výška 31 cm, fialovomodrozelená glazura na porcelánu, poloplastický portrét dívky, zlato mírně otřelé, značeno nečitelně slepotiskem pod glazurou, Moser ?, Čechy, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:27:00
Číslo položky: 6248
Poslední dražitel: 6586

Náušnice s brilianty

Au 585/1000, váha 2,37 g, průměr kamene celkem cca 0,40 ct, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6146
Poslední dražitel: 5686

Pánské kapesní hodinky

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:24:00
Číslo položky: 6173
Poslední dražitel: 7221

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Hlava dívky
bronzový reliéf, 60 x 40 cm, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2011
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:22:00
Číslo položky: 6142
Poslední dražitel: 5683

Náušnice se smaragdem

Au 585/1000, 2,23 g brutto, cca 0,20 ct, filigrán, rakousko-uherský punc - Praha, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:08:00
Číslo položky: 6185
Poslední dražitel: 7515

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka
cínový reliéf, 61 x 40 cm, signováno zezadu, 2. pol. 20. století, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2011
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 900 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:04:00
Číslo položky: 6138
Poslední dražitel: 5680

Náušnice s brilianty

Au 585/1000, 5,61 g brutto, kameny o průměru 2 x 0,20 ct a 2 x 1,45 ct, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:03:00
Číslo položky: 6147
Poslední dražitel: 7491

Prsten s briliantem

Pt 950/1000, 2,90 g brutto, hlava prořezávaná, uprostřed zasazen 1 kus briliantu o průměru cca 0,70 ct, v hlavě zasazeno 14 kusů drobných briliantů o průměru 0,01 - 0,02 ct, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:00:00