Číslo položky: 6110
Poslední dražitel: 5780

Tanečnice

výška 19 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Hertwig, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:17:00
Číslo položky: 6109
Poslední dražitel: 7431

Ležící žena

výška 9 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:09:00
Číslo položky: 6108
Poslední dražitel: 7486

Hlavica Rudolf (* 5. 4. 1897)

Aurora
výška 37 cm včetně podstavce, bronz, mramorový podstavec, signováno v dolní části, přípis Franta Anyž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:06:00
Číslo položky: 6106
Poslední dražitel: 7278

PF 1972
11, 5 x 7 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, datováno 1972
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:03:00
Číslo položky: 6105
Poslední dražitel: 7277

PF 1982
6 x 9, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, poškozeno, lepeno, datováno 1982
Vyvolávací cena: 100 Kč
Dosažená cena: 100 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6104
Poslední dražitel: 7277

PF 1974
9 x 6, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, poškozeno, lepeno, datováno 1974
Vyvolávací cena: 100 Kč
Dosažená cena: 150 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6103
Poslední dražitel: 7351

PF 1974
9, 5 x 7 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, datováno 1974
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:57:00
Číslo položky: 6102
Poslední dražitel: 7275

PF 1972
11 x 7, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, poškozeno, lepeno, datováno 1972
Vyvolávací cena: 100 Kč
Dosažená cena: 150 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:54:00
Číslo položky: 6100
Poslední dražitel: 7350

PF 1973
9, 5 x 9, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, mírně poškozeno, datováno 1973
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:51:00
Číslo položky: 6101
Poslední dražitel: 7274

PF 1978
15 x 9 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, mírně poškozeno, datováno 1978
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:48:00