« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 6070
Poslední dražitel: 5633

Hlemýžď

výška 9 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 650 Kč
Dosažená cena: 2 750 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:18:00
Číslo položky: 6069
Poslední dražitel: 5632

Váška

výška 8, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 6068
Poslední dražitel: 7107

Husa

výška 4, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:12:00
Číslo položky: 6064
Poslední dražitel: 5629

Želva

výška 11 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, ve spodní části signováno Ferdinand Liebermann, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:10:00
Číslo položky: 6066
Poslední dražitel: 5630

Slon

výška 11 cm, porcelán, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:06:00
Číslo položky: 6065
Poslední dražitel: 5629

Králík

výška 7, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:03:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11