Faun
výška 24, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 21:00:00
Papoušek
výška 16, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:58:00
více o autorovi...Čertvýška 13, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:57:00
Žabka
výška 6, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno ve spodní části, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:39:00
Pierot
výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, ve spodní části signováno Ferdinand Liebermann, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:37:00
Foxteriér
výška 11, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:36:00
Krab
výška 4 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:33:00
Ležící pes
výška 6 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 1 250 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:30:00
Buldoček
výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Vídeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:26:00
Sedící tanečnice
výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, ve spodní části signováno A. Caasmann, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.12.2013 20:24:00