Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 6084
Poslední dražitel: 5643

Faun

výška 24, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6080
Poslední dražitel: 7114

Papoušek

výška 16, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:58:00
Číslo položky: 6083
Poslední dražitel: 6374

Čert
výška 13, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:57:00
Číslo položky: 6077
Poslední dražitel: 5637

Žabka

výška 6, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno ve spodní části, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:39:00
Číslo položky: 6073
Poslední dražitel: 5634

Pierot

výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, ve spodní části signováno Ferdinand Liebermann, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:37:00
Číslo položky: 6076
Poslední dražitel: 5637

Foxteriér

výška 11, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:36:00
Číslo položky: 6075
Poslední dražitel: 5636

Krab

výška 4 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:33:00
Číslo položky: 6074
Poslední dražitel: 5636

Ležící pes

výška 6 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6071
Poslední dražitel: 5633

Buldoček

výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Vídeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:26:00
Číslo položky: 6067
Poslední dražitel: 7373

Sedící tanečnice

výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, ve spodní části signováno A. Caasmann, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:24:00

do aukce Září 2020.