Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6202
Poslední dražitel: 7527

Dvacetikoruna - 20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, rok 1893, hrany poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  20:03:00
Číslo položky: 6297
Poslední dražitel: 7432

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Pokus o Libuši II
výška 64 cm, bronz, signováno v dolní části, rok 1998, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2010
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:33:00
Číslo položky: 6322
Poslední dražitel: 6192

Mísa na ovoce

výška 15, 5 cm, šířka 30 cm, kovový podnos, sklo, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:11:00
Číslo položky: 6358
Poslední dražitel: 5834

Benda Břetislav (1897 - 1983)

Sekáč
výška 31 cm, bronz, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:09:00
Číslo položky: 6283
Poslední dražitel: 6165

Žardiniéra

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:57:00
Číslo položky: 6280
Poslední dražitel: 5780

Amorek s labutí

výška 28, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno (odpadlé kytičky), neznačeno, pravděpodobně Čechy, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:48:00
Číslo položky: 6270
Poslední dražitel: 7332

Pánské kapesní hodinky

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:33:00
Číslo položky: 6261
Poslední dražitel: 7582

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

Torzo mužský akt
výška včetně podstavce 96 cm, bronz, mramorový podstavec, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6260
Poslední dražitel: 6149

Váza

výška 31 cm, fialovomodrozelená glazura na porcelánu, poloplastický portrét dívky, zlato mírně otřelé, značeno nečitelně slepotiskem pod glazurou, Moser ?, Čechy, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:27:00
Číslo položky: 6248
Poslední dražitel: 6586

Náušnice s brilianty

Au 585/1000, váha 2,37 g, průměr kamene celkem cca 0,40 ct, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:25:00

do květnové aukce 2018