Milenium sv. Václava 929 - 1929
Au 987/1000, váha 20 g, průměr 31 mm, rok 1929, RRR, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti sv. Václava, autor prof. Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 18.12.2013 20:09:00
4 dukát
Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1915
Vyvolávací cena: 10 900 Kč
Dosažená cena: 11 400 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 18.12.2013 20:05:00
Dvacetikoruna - 20 Kronen
Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, rok 1893, hrany poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 18.12.2013 20:03:00
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Pokus o Libuši IIvýška 64 cm, bronz, signováno v dolní části, rok 1998, přiloženo potvrzení o pravosti díla z galerie, kde byl reliéf zakoupen v roce 2010
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 22:33:00
Mísa na ovoce
výška 15, 5 cm, šířka 30 cm, kovový podnos, sklo, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 22:11:00
Benda Břetislav (1897 - 1983)
více o autorovi...Sekáčvýška 31 cm, bronz, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 22:09:00
Servírovací souprava
Vyvolávací cena: 1 950 Kč
Dosažená cena: 1 950 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 22:00:00
Žardiniéra
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 21:57:00
Amorek s labutí
výška 28, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno (odpadlé kytičky), neznačeno, pravděpodobně Čechy, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 21:48:00
Sv. Jiří
výška včetně podstavce 28, 5 cm, mramorový podstavec, signováno v dolní části Franta Anýž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 17.12.2013 21:36:00