Číslo položky: 6148
Poslední dražitel: 5687

Prsten se smaragdem

Au 585/1000, 3,21 g brutto, brilianty cca 0,20 ct, rakousko-uherský punc - Vídeň, art deco, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:57:00
Číslo položky: 6143
Poslední dražitel: 5683

Náušnice s brilianty

Ag 580/1000, 2,50 g brutto, průměry kamenů 6 x 0,05 ct a 2 x 0,20 ct, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:51:00
Číslo položky: 6150
Poslední dražitel: 5689

Brož s akvamarínem

Au 580/1000, 9,46 g brutto, akvamarín (syntetický), průměr 37 cm, signováno Křivánková, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:48:00
Číslo položky: 6145
Poslední dražitel: 7468

Dámské závěsné hodinky

Au 585/1000, 25,91 g brutto, osmihranné, gravírované, smaltované, nefunkční, na vnitřní straně víčka fotografie dívky, římské číslice, Švýcarsko, konec 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:47:00
Číslo položky: 6149
Poslední dražitel: 5688

Brož

Au 585/1000, 9,46 g brutto, kombinace bílého a žlutého zlata, centrální briliant 0,05 ct, osazeno 10 routy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6144
Poslední dražitel: 5685

Závěs s akvamarínem

Au 580/1000, 13,88 g brutto, akvamarín (syntetický), rakousko-uherský punc - Praha, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:44:00
Číslo položky: 6137
Poslední dražitel: 5679

Náušnice s brilianty

Au 585/1000, 2,61 g brutto, cca 0,40 ct, rakousko-uherský punc, Vídeň, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6112
Poslední dražitel: 7358

PF 1975
8, 5 x 6 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, poškozeno, lepeno, datováno 1975
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:21:00
Číslo položky: 6107
Poslední dražitel: 6487

Nečitelně signováno

výška včetně podstavce 32 cm, bronz, mramorový podstavec, v pravé dolní části mramor odštípnutý, nečitelně signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6111
Poslední dražitel: 7357

PF 1979
11 x 9 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, poškozeno, lepeno, datováno 1972
Vyvolávací cena: 100 Kč
Dosažená cena: 200 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:18:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE